Dziś jest sobota, 24.08.2019, imieniny Bartłomieja, Malwiny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » Nowy sezon Gminnej Ligi Piłki Nożnej tuż, tuż... - zgłoszenia

Nowy sezon Gminnej Ligi Piłki Nożnej tuż, tuż... - zgłoszenia

Nowy sezon Gminnej Ligi Piłki Nożnej tuż, tuż... - zgłoszenia

Ruszają przygotowania do startu nowego sezonu Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie. W nowy sezon wkroczymy ze zmianami w regulaminie. Na spotkaniu z przedstawicielami zespołów podjęta została decyzja dot. liczby zawodników zrzeszonych na liście zgłoszeniowej oraz podczas danego meczu. Zgodnie z postanowieniami każdy zespół może zgłosić do rozgrywek dowolną liczbę zawodników zrzeszonych w klubach Klasy B i A. W trakcie meczu może występować również dowolna liczba zawodników zrzeszonych (wpisanych do protokołu meczowego). W lidze nie mogą występować zawodnicy zrzeszeni w klubach w klasie okręgowej i klasach wyższych. Została zwiększona również liczba zmian zawodników w czasie trwania meczu. Od tego sezonu obowiązuje liczba 6 zmian, dopuszczalne są zmiany powrotne.

Poniżej do pobrania aktualny Regulamin GLPN na sezon 2017/2018, wzór listy zgłoszeniowej, oświadczenia o stanie zdrowia (dla zawodników pełnoletnich) oraz zgoda rodziców na udział w rozgrywkach dla zawodników poniżej 18 roku życia.

Termin składania list zgłoszeniowych - 24.08.2017 r.
Początek rozgrywek 27.08.2017 r.

Listy zgłoszeniowe można składać osobiście w biurze OSiR w Malanowie (sala sportowa przy ul. Parkowej 29) lub elektronicznie przez e-mail sport@malanow.pl.

MK


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności