Dziś jest niedziela, 20.01.2019, imieniny Fabiana, Sebastiana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » Para Justyna Frasz-Ignaczak/Maciej Cebulski zwycięża w XII Turnieju Siatkówki Plażowej

Para Justyna Frasz-Ignaczak/Maciej Cebulski zwycięża w XII Turnieju Siatkówki Plażowej

Para Justyna Frasz-Ignaczak/Maciej Cebulski zwycięża w XII Turnieju Siatkówki Plażowej

5 sierpnia br. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie wspólnie z Młodzieżowym Klubem Siatkarskim zorganizował już dwunastą edycję Turnieju Siatkówki Plażowej. Zawody odbyły się na boisku w Bibiannie ,a udział w nich wzięło 8 par reprezentujących m.in. Malanów, Konin, Poddębice oraz gminę Turek. Pierwsza faza turnieju rozegrana została systemem grupowym (2 grupy po 4 pary), następnie po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów, których zwycięzcy spotkali się w wielkim finale, a przegrani zagrali o III miejsce. Wszystkie mecze rozgrywane były do dwóch wygranych setów (sety do 15 punktów).
Po 6 godzinach rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Bezkonkurencyjna okazała się para Justyna Frasz-Ignaczak / Damian Cebulski, która odniosła komplet zwycięstw. Drugie miejsce zajęli Bartosz Tomczyk i Robert Niestrata, a trzecie para z Poddębic – Szymon Mania i Adam Cichosz.
Po zakończonej rywalizacji odbyła się dekoracja najlepszych drużyn, której dokonali wspólnie Sławomir Prentczyński – wójt gminy Malanów oraz Łukasz Jasiak – dyrektor OSiR w Malanowie. Pary, które zajęły miejsca na podium otrzymały pamiątkowe dyplomy, medale i statuetki oraz nagrody rzeczowe. Pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy za udział.

 

Galeria zdjęć

ŁJ


Pozostałe aktualności