Dziś jest wtorek, 17.07.2018, imieniny Anety, Aleksego
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Ośrodek Sportu i Rekreacji » Aktualności » Startuje kolejny sezon Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie

Startuje kolejny sezon Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie

Startuje kolejny sezon Gminnej Ligi Piłki Nożnej w Malanowie

Już w najbliższą niedzielę 27.08.2017 r. swoje rozgrywki zainauguruje Gminna Ligi Pilki Nożnej w Malanowie. O godzinie 13:00 jako pierwsi na boisko wejdą mistrzowie ligi z dwóch ostatnich sezonów, czyli Tornado i PKS. Biorąc pod uwagę dyspozycję Tornado z poprzedniego sezonu oraz opór jaki postawili rywalom z Tuliszkowa w PP, to właśnie ta drużyna wydaje się być faworytem spotkania. Następni, o godzinie 15:00 zagrają gospodarze obiektu Sparta Grąbków oraz KS Malanów. Ostatnie starcie tych drużyn zakończyło się minimalnym zwycięstwem KS-u - 6:5. Ciężko jest określić faworyta, jednak można podejrzewać, że przegrany bój o podium natchnie piłkarzy z Malanowa do jeszcze lepszej gry.

Ostatni pojedynek tej kolejki, to potyczka dwóch "starych" mistrzów, których pasjonująca rywalizacja elektryzowała przez kilka sezonów. Miniony sezon szczęśliwiej zakończył się dla Oldboy-ów, którzy zakończyli go jako wicemistrzowie, Retro pierwszy raz od dawna nie znalazło się nawet na podium - choćby z tego powodu to właśnie "starsi panowie" mogą być uważani, jako drużyna z większymi szansami w tej walce. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Wszystkie mecze odbędą nie na boisku piłkarskim w Grąbkowie.

I kolejka - 27.08.2017 r.
13:00 Tornado Targówka - PKS Orzeł Dziadowice Fol.         
15:00 Sparta Grąbków - KS Malanów
17:00 Oldboy Malanów - Retro Bibianna

MK


Pozostałe aktualności